Novinky

NOVINKY sezona 2019

Letošní sezona bude bikepackingová (čti bajpekingová). Jakože "Co to jéé?", říkáte si. Je to jednoduché! A to doslova. Jedná se o lehké a praktické brašny, které jsou snadno a rychle nasazeny. Brašny nemají nosiče ani žádný quickfix, upínají se obratně za pomocí zatahovací pásků nebo suchých zipů. Objem brašen je ideální na víkendové cesty, celodenní výlety, nebo pokud si vystačíte s málem, tak např. zadní bikepackingová brašna Art. 612 vám může klidně vystačit i na celý týden. 

Že už to znáte?

Ano v roce 2018 jsme představili zadní a přední brašny na bikepacking.

Sezona 2019 představí další brašny patřící do kolekce Wrap To Bike pro cestování "na lehko". Můžete se těšit na brašnu na řídítka válečkového tvaru na drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce, vodotěsnou obdélníkovou brašnu pod rám, kterou můžete nasadit do rámu vodorovně nebo svisle.

Další inovací jsou brašny v "novém kabátě". Voděodolný pixel maskáč v šedo/černém provedení sluší především Art. 601, 603, a brašně do rámu 515.

Podrobnější informace, fotografie a popisky představíme na počátku cyklistické sezony, v březnu!

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň.

Sport Arsenal

 

NOVE

Praktické a žádané BRAŠNY 2018

Art.480 BRAŠNA TURISTICKÁ

Přednosti brašny jsou především v možnostech zvětšování objemu podle toho co všechno potřebujete naložit. Boční kapsy se po rozepnutí zipu rozloží směrem dolů, zip po obvodu celé brašny můžete rozepnout a tak zvětšit objem až o 3 litry. Maximální objem brašny je 13 litrů.

Brašna se nasazuje k nosiči jednoduše za pomoci suchých zipů. Součástí brašny je praktický popruh k přenášení brašny. Žlutý impregnovaný ochranný obal poslouží na cestách proti zvlhnutí brašny nebo znečištění. 

 

Art.521 BRAŠNA RÁMOVÁ NA SMARTPHONE

Brašna na přední část rámu slouží především jako brašna na váš chytrý telefon (powerbanku, navigaci atp). Velká nečleněná kapsa na suchý zip pojme až 1,3l nezbytností.

Bezpečně, stále na očích = kompaktní foťák, peněženka, doklady, klíče, a jiné drobnosti. 

Telefon umístěný ve slídě je zabezpečen suchým zipem, takže ani při manipulaci s víkem brašny vám přístroj nemůže vypadnout. Velikost slídy pro telefon je 7,5cm x 15cm.

Brašnu nasazujete pomocí tří popruhů suchých zipů. Dva patří na rám a jedním popruhem chytíte brašnu za hlavovou trubku.