Akce a Soutěže

130 LET V POHYBU S ČESKÝM KLUBEM TURISTŮ

100 LET ČESKÉ REPUBLIKY  130kctlogo-kct-velke

 

Sport Arsenal je zapojen do víkendové akce pořádané Klubem českých turistů. Je nám potěšení spolupracovat s touto tradiční českou značkou. Na nedělním slavnostním zlatém losování, které bude probíhat od 15 hodin, Vám budeme držet palce, ať vyhrajete právě ty naše vodotěsné brašny Sport Arsenal!

 

26.10 - 28.10. 2018 na Náměstí Republiky v Praze

Víkendové slavnosti obsahují

TURISTICKOU ČÁST - prezentace pro účast na pochodu bude ve stanu KČT, tam si také vyberete turistické trasy v  Praze o délce 4 - 15 km. Turistické trasy povedou kolem kulturních a turistických památek. pro účastníky výpravy bude zajištěn vstup do prostor kulturních památek za výhodných podmínek

Start popsané trasy je vždy v dosahu MHD, cíl pochodů je vždy Náměstí Republiky

KULTURNÍ ČÁST - na Náměstí Republiky v Praze 1 (v místech naproti Obecnímu domu), bohatý kulturní program na velkém pódiu. 

Na pátek 26.10. program od 11 do 20 hodin připravuje Svaz obchodu a cestovního ruchu

Na sobotu 27.10. nás kulturně obohatí od 10 do 20 hodin Městská část Prahy 1

A v neděli 28.8. od 10 do 18 hodin je finální program Klubu Českých Turistů, tvůrců této bezvadné akce. Program KČT bude věnován oslavě 100 let České republiky a 130 výročí KČT. 

 

Po celý víkend můžete očekávat prezentace obchodních partnerů KČT, samostatné stánky, kde můžete nakoupit rozmanité předměty za výhodné ceny.

Stan KČT pro Start a Cíl pochodu s informacemi pro pochodníky vám bude k dispozici od 9 hod.

Souběžně můžete sledovat Festival českého jídla - aneb jak vařili naše prababičky. Asociace kuchařů a cukrářů bude připravovat  pochutiny z jídelníčku bohatého měšťanstva, ale i jednoduchá jídla chudiny.

 

Více informací a detaily k trasám sledujte na odkazu

http://100letvznikurepubliky.cz/

https://www.kct.cz/cms/kalendar-turistickych-akci 

 

720x400 pohodový víkend se SPORT ARSENALEM  a KLUBEM ČESKÝCH TURISTŮ!