Varování zákazníkům

Vážení zákazníci,


protože nám velmi záleží na Vaší spokojenosti s našimi výrobky, musíme Vás varovat před možným rizikem nákupu od neautorizovaných e-shopů. Tj. takových on-line prodejců, kteří s námi nemají uzavřenou žádnou smlouvu. Pokud námi neautorizované e-shopy nabízejí zboží, které je deklarováno jako naše výrobky, nezaručujeme, že nejde o padělky, případně vadné kusy určené k likvidaci.

Přehled autorizovaných prodejen a e-shopů najdete v sekci Kde nakoupit

Ostatní, námi neautorizované e-shopy, nejsou našimi zákazníky a ani zákazníky našich velkoobchodních partnerů.

Z důvodu zajištění nejvyšší kvality procházejí všechny naše výrobky důkladnou kontrolou a nekvalitní či vadné kusy jsou okamžitě vyřazeny z procesu balení, a předávány k likvidaci. Bohužel jsme zaznamenali případy, kdy se toto zboží dostalo od subjektu pověřeného likvidací právě do prodeje v neautorizovaném e-shopu. Varovným signálem je velmi nízká cena, pod cenovou hladinou našeho oficiálního e-shopu, a nemožnost doložit naše prohlášení o původu zboží.

Tyto podezřelé nabídky se dle našich zjištění týkají relativně malého počtu prodejců. Poté, co jsme je opakovaně bezúspěšně oslovili s žádostí o doložení původu zboží, rozhodli jsme se v zájmu zachování dobrého jména našich originálních výrobků zveřejnit BLACKLIST – seznam těchto neautorizovaných e-shopů, které pro nákup našeho zboží důrazně nedoporučujeme:

 

Tento seznam je momentálně prázdný.

 

Pro jistotu nákupu kvalitního zboží využijte buď náš oficiální e-shop, nebo autorizované kamenné prodejny a jejich e-shopy, uvedené na našich webových stránkách zde

 

Váš Sport Arsenal