Varování zákazníkům

Vážení zákazníci,


protože nám velmi záleží na Vaší spokojenosti s našimi výrobky, musíme Vás varovat před možným rizikem nákupu od neautorizovaných e-shopů. Tj. takových on-line prodejců, kteří s námi nemají uzavřenou žádnou smlouvu. Pokud námi neautorizované e-shopy nabízejí zboží, které je deklarováno jako naše výrobky, nezaručujeme, že nejde o padělky, případně vadné kusy určené k likvidaci.

Přehled autorizovaných prodejen a e-shopů najdete v sekci Kde nakoupit

Ostatní, námi neautorizované e-shopy, nejsou našimi zákazníky a ani zákazníky našich velkoobchodních partnerů.

Z důvodu zajištění nejvyšší kvality procházejí všechny naše výrobky důkladnou kontrolou a nekvalitní či vadné kusy jsou okamžitě vyřazeny z procesu balení, a předávány k likvidaci. Bohužel jsme zaznamenali případy, kdy se toto zboží dostalo od subjektu pověřeného likvidací právě do prodeje v neautorizovaném e-shopu. Varovným signálem je velmi nízká cena, pod cenovou hladinou našeho oficiálního e-shopu, a nemožnost doložit naše prohlášení o původu zboží.

Tyto podezřelé nabídky se dle našich zjištění týkají relativně malého počtu prodejců. Poté, co jsme je opakovaně bezúspěšně oslovili s žádostí o doložení původu zboží, rozhodli jsme se v zájmu zachování dobrého jména našich originálních výrobků zveřejnit BLACKLIST – seznam těchto neautorizovaných e-shopů, které pro nákup našeho zboží důrazně nedoporučujeme:

 

Tento seznam je momentálně prázdný.

 

Pro jistotu nákupu kvalitního zboží využijte buď náš oficiální e-shop, nebo autorizované kamenné prodejny a jejich e-shopy, uvedené na našich webových stránkách zde

 

Váš Sport Arsenal

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení