Vinař na cestách

Vinař na cestách

Bronislav Vajbar je majitel Vinařství Vajbar, oceňovaný vinař a enolog, člen Evropského řádu rytířů vína a vášnivý cyklista. Se svým kamarádem Tomášem podnikl již několik dálkových cyklotripů a díky nosičům a expedičním brašnám je od roku 2018 Sport Arsenal hrdým partnerem těchto cest.

V roce 2016 (přesně 12. 6. – 11. 7.) se uskutečnila cesta z Prahy do Barcelony, při které Tomáš s Broňou během jednoho měsíce projeli napříč Rakouskem, Itálií a Francií až do Španělska. Na trase od české Katedrály sv. Víta až do španělské Sagrada Familia De Gaudi našlapali úctyhodných 2 658 kilometrů. Jejich cesta vedla z Prahy po EuroVelo7 do italské Mantovy (cca 1200 km), kde se napojili na EuroVelo8 a po ní dojeli až do Barcelony (cca 1800 km).
Pokud Vás zajímají detaily každého dne, neváhejte si vše prohlednout přímo na jejich facebookovém profilu Cyklo Praha – Barcelona, kam poctivě zveřejňovali fotky a postřehy každého dne.

Po roční odmlce se Bronislav Vajbar spolu s kamarádem Tomášem opět vydali na cestu. V roce 2018 (přesně 9.6. – 8.7.) se rozjeli od pražského Rudolfína přes Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou horu a Albánii až do Řecka, přímo do Akropole v Aténách. Tachometr při této cestě naměřil úctyhodných 2744 km a jak je jejich zvykem, i tentokrát vše poctivě dokumentovali na facebookovém profilu Cyklo Praha – Atheny formou fotografií a krátkých videí.

Letos se kamarádi a nadšenci do vína i cykloturistiky společně vydávají směr Florencie. Jejich putování, zážitky, krásné fotografie i osobitá videa sledujte na facebookovém profilu Cyklo Zaječí - Florencie. 

 

AKCE 2022

Abychom Vám alespoň vzdáleně zprostředkovali spojení cykloturistiky a vína, připravili jsme si pro Vás na rok 2022 speciální nabídku. Při nákupu brašny či nosiče Vám k výrobku přibalíme i letáček s unikátním kódem, díky kterému získáte při objednání speciálního vinného balíčku Sport Arsenal z Vinařství Vajbar v každém kartonu jednu láhev zdarma a navíc drobný dárek od Sport Arsenal.
Pokud už jste si výrobek zakoupili a máte u sebe letáček s kódem, objednat víno si můžete od 1.1.2022 právě zde. Dalším bonusem pro Vás je sklenka Frizzante zdarma, kterou obdržíte, pokud s naším letáčkem zavítáte osobně do vinného baru Vajbar v Zaječí. Přímo kolem baru se vine Velkopavlovická vinařská stezka a bar samotný je certifikován projektem Cyklisté vítáni.

Platnost těchto výhod je od 1.1.2022 do 31.12.2022.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení